Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

iOS 6.1.1 iPhone 4S

iOS 6.1.1 je určený výlučne pre iPhone 4S. Podľa stručného popisu, aktualizácia (23 MB) rieši problém s 3G pripojením, ktorý sa na starších iPhonoch objavil po vydaní iOS 6.1. Apple tak celkom promptne rieši problém, na ktorý počas uplynulého týždňa svojich zákazníkov upozornil aj britský Vodafone. Mobilný operátor majiteľov iPhonu 4S varoval prostredníctvom SMS správy, aby v žiadnom prípade neaktualizovali na iOS 6.1.

Problém s 3G pripojením a skrátená výdrž batérie sa stali v posledných dňoch horúcou témou na viacerých zahraničných diskusných fórach, vrátane oficiálneho fóra Apple podpory. Je teda viac ako pravdepodobné, že nestabilné 3G pripojenie a skrátená výdrž sa netýkali výlučne zákazníkov britského Vodafonu (zaznamenali ste problém s 3G pripojením na vašom iPhone 4S s iOS 6.1?). Apple reagoval pomerne včas a testovaciu verziu iOS 6.1.1 vydal iba niekoľko dní potom, ako sa prvé sťažnosti objavili na webe. Registrovaní vývojári mali k dispozícii prvú betu iOS 6.1.1 už minulý týždeň, finálna verzia je k dispozícii iba päť dní po uvoľnení prvej bety.

Po minulotýždňovom vydaní prvej testovacej verzie iOS 6.1.1 sa začalo špekulovať o spojitosti s nedávno sprístupneným neobmedzeným jailbreakom od Evad3rs. Podľa dnešných prvých informácií je utilita evasi0n na iPhone 4S funkčná aj po aktualizácii na iOS 6.1.1. Evad3rs však pripravujú aktualizovanú verziu programu evasi0n, ktorý bude iPhone 4S s iOS 6.1.1 správe identifikovať.

Tagged with →  
Share →