Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Populárny Windows & Mac torrent klient uTorrent vydáva alpha verziu, ktorá prináša podporu pre iOS zariadenia – iPhone, iPod Touch či iPad.

Podľa stránky TorrentFreak

Posledná Alpha verzia aplikácie uTorrent teraz podporuje integráciu s rôznymi zariadeniami ako iPhone, iPad, PS3, Xbox 360 a tiež zariadenia s OS Android. To užívateľom rôznych platforiem umožňuje rýchle synchronizovanie stiahnutého obsahu. Ďalšie funkcie ako konverzia stiahnutého Audio alebo Video obsahu do formátu priateľského s týmito platformami bude doplnená neskôr no iba pre užívateľov, ktorí si zakúpia platenú verziu BitTorrent klienta.

Keďže táto verzia vám nedovoľuje stiahnutie Torrent súborov do vášho iZariadenia, bude zabezpečená podpora transferu tohto súboru stiahnutého pomocou uTorrent aplikácie nachádzajúcej sa na vašom PC/Mac počítači do vášho iPhonu alebo iPadu.

Žiaľ pre tých, ktorí používajú free verziu aplikácie uTorrent, nebude táto novinka dostupná. Používať ju budú môcť iba tí, ktorí si zakúpili tzv. uTorrent Plus verziu.

Alpha verziu s podporou pre iOS zariadenia môžete sťahovať z tejto stránky, no momentálne je dostupná iba verzia podporujúca Windows užívateľov.

Tagged with →  
Share →