Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Nedávno sme vám priniesli informácie o možnom dizajne nového iPhomu, ktoré pochádzali zo stránky The Verge. Autori príspevku vtedy uvažovali o iPhone, ktorý by bol približne o 11 mm vyšší, čím by používateľovi ponúkol 4-palcový displej, pri zachovaní súčasnej šírky zariadenia. Nezmenený by ostal aj súčasný dizajn s kovovým rámčekom okolo celého telefónu a používateľ by mal vďaka nezmenenej šírke rovnaký pocit pri jeho držaní v ruke.

Dizajnér Federico Ciccarese pre stránku MacRumors navrhol trojrozmerný koncept takéhoto zariadenia a porovnal ho so súčasným 3,5-palcovým displejom iPhonu 4S. Nasledujúce fotografie vám poskytnú predstavu, ako by mohol vyšší a tenší iPhone 5 vyzerať. Ak vám nestačia statické obrázky a používate prehliadač s podporou WebGL (Safari alebo Google Chrome), určite si pozrite tento nádherný 3D interaktívny model.

Podpora WebGL je štandardne v prehliadači Safari na OS X vypnutá. Pre jej aktiváciu musíte povoliť možnosť Zobraziť menu pre vývojárov v sekcii Rozšírené v hlavných nastaveniach aplikácie Safari. Následne si v lište zvolíte položku Vývojár a povolíte možnosť WebGL.

zdroj: MacRumors

Tagged with →  
Share →