Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Predvianočné nákupné akcie sú plnom prúde a tak ani spoločnosť Apple sa nechce nechať zahanbiť. Objednávky Apple produktov vytvorené prostredníctvom Apple Online Store budú doručené štandardnou kuriérskou službou zadarmo. Táto akcia bude v Spojených štátoch amerických platiť až do 22.decembra 2011.

Informácia bola dnes ráno zverejnená na oficiálnych webových stránkach firmy Apple a môže byť využitá buď prostredníctvom bežného webového Apple Online Store, alebo prostredníctvom iOS aplikácie Apple Store (tá je zatiaľ dostupná iba v USA).

Ako už bolo spomenuté, akcia bezplatného doručenia je zatiaľ dostupná iba v USA, pričom ostatné medzinárodné Apple webové stránky (aj český Apple Online Store) uvádzajú možnosť bezplatného doručenia iba v dnešný deň (28.11.2011). Podľa neoverených informácií však Apple túto promo-akciu čoskoro predĺži aj v ostatných krajinách.

Apple ďalej na svojich stránkach v rámci predvianočných výhod ponúka možnosť bezplatného gravírovania a tiež možnosť pekného darčekového balenia na všetky produkty značky Apple. Nejeden Apple fanúšik sa určite poteší, ak pod stromčekom nájde produkt Apple, navyše ak bude ešte aj originálne zabalený. Viac informácií o celej akcii nájdete aj na oficiálnych stránkach českého Apple Online Store.

Share →