Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Krátko po polnoci sa na oficiálnej stránke českého Apple Online Store objavili zľavy v súvislosti s americkým nákupným sviatkom Čierny Piatok. Aj tento rok si počas dnešného dňa (23. november 2012) môžu českí zákazníci objednať produkty Apple vo zvýhodnených cenách. Navyše im Apple ich objednávky doručí bezplatne v rámci Českej republiky (pri nákupe nad 2 950 Kč).

Apple tento rok ponúka zľavy, ktorých výška korešponduje s minulým rokom. Zľavnených je presne 19 produktov zo sortimentu Appe Online Store, vrátane prenosných počítačov Mac, vybraných iOS zariadení, všetkých modelov hudobných prehrávačov iPod a zľavnené je aj Apple príslušenstvo (Apple Wireless Keyboard, Magic Trackpad, Airport Extreme, slúchadlá EarPods a ďalšie). Medzi zľavnenými produktami žiaľ nenájdete iPad mini ani iPhone 5. V prípade, že si zákazník chce svoj produkt nechať štýlovo zabaliť alebo si na jeho povrch nechať vygravírovať vlastný text, musí telefonicky alebo emailom kontaktovať špecialistu programu podnikových darčekov a ocenení pre bližšie informácie.

Cena prenosných počítačov MacBook Pro a MacBook Air je znížená o 2 702 Kč (106 €), v prípade iPadov ide o zľavu 1 042 Kč (41 €) pri iPade 4 s Retina displejom a 742 Kč (29 €) v prípade iPadu 2. Zľavnené sú aj všetky hudobné prehrávače iPod, kde sa zľava pohybuje v rozmedzí od 842 Kč (33 €) po 312 Kč (12 €). Kompletnú akciovú ponuku pre dnešný deň nájdete na oficiálnej webovej stránke Apple.

Apple Online Store Čierny piatok

Share →