Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

iPod Touch 5G - front panel

Predný panel iPodu Touch 5G so 4,1″ uhlopriečkou displeja

Uniknutých súčiastok, ktoré údajne pochádzajú z inovovaných zariadení Apple je už toľko, že by z nich takmer bolo možné poskladať kompletný „iPhone 5“. K dispozícii je už tlačidlo Home, zásuvka na SIM kartu, či Wi-Fi kabeláž so slúchadlovým konektorom a interným slúchadlom. Dnes k týmto súčiastkam môžme pridať, predný panel, údajne pochádzajúci z piatej generácie iPodu Touch a prednú aj zadnú optiku iPhonu 5.

iPhone 5 obe optiky a  kabeláž tlačidla Home

Kabeláž tlačidla Home a obe optiky pochádzajú údajne z iPhonu 5

Informátor z dodávateľského prostredia firmy Apple tvrdí, že predný panel iPodu Touch naznačuje použitie 4,1-palcového displeja, čo za predpokladu použitia rovnakej veľkosti displejov v iPhone a iPodte Touch, do značnej miery korešponduje s doterajšími informáciami, ktoré priniesli aj renomované webové portály. Ďalšie fotografie zachytávajú kabeláž tlačidla Home a tiež prednú aj zadnú kameru údajne z iPhonu 5. Tieto súčiastky sú už na prvý pohľad odlišné od tých, v iPhone 4S. Naznačuje to odlišný spôsob budúcej montáže, hlavne v prípade prednej kamery a kabeláže tlačidla Home.

Ak sa potvrdí pravosť tých fotografií, môžme už dnes do určitej miery predpokladať vzhľad produktov, ktoré Apple predstaví o niekoľko týždňov na konferencii WWDC.

Share →