Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Eddy Cue

Spoločnosť Ferrari dnes prostredníctvom oficiálnej tlačovej správy oznámila, že novým členom jej predstavenstva sa stal Eddy Cue, viceprezident pre vývoj softvéru a internetovú komunikáciu vo firme Apple. Ostatných členov predstavenstva dnes o tejto novinke informoval jeho predseda, Luca di Montezemolo.

Som rád, že Eddy Cue, ako jedna z hlavných hnacích síl, zodpovedných za sériu revolučných produktov firmy Apple, vstupuje do našich radov. Jeho obrovské skúsenosti z dynamického a inovatívneho sveta internetu, nám veľmi pomôžu.

Eddy Cue, ktorý  v súvislosti s odchodom Scotta Forstalla z firmy Apple, prevzal zodpovednosť za službu Siri a nové iOS mapy, poskytol k novej funkcii svoje vyjadrenie:

Som potešený a hrdý na to, že som sa mohol stať členom predstaventstva. O tom, že raz budem vlastniť automobil Ferrari som sníval od svojich ôsmych rokov a som šťastný, že jeden taký automobil vlastním už 5 rokov. Stále ma ohromuje dizajn svetovej kvality a inžinierstvo, ktoré dokáže robiť iba Ferrari.

V apríli tohto roka sa Luca di Montezemolo stretol s Timom Cookom. Bezprostredne po dvojhodinovom stretnutí prehlásil, že naňho zapôsobila Cookova otvorenosť a prístupnosť a dodal, že firmy Apple a Ferrari spája rovnaká vášeň a láska k svojim produktom, vášnivý dôraz na technológiu a dizajn.

Tagged with →  
Share →