Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Dnes sa na internete objavili informácie, že pripravovaná Apple konferencia, plánovaná na 4.október 2011 sa bude konať na pôde spoločnosti Apple Inc.. Predchádzajúce konferencie sa konali v San Franciscu, kde bol predstavený iPad prvej generácie aj iPad druhej generácie. Tento rok vraj má byť všetko inak. Apple plánuje veľké predstavenie novej generácie iPhonu bližšie k „domu“ na pôde spoločnosti Apple Inc. v Cupertine, štát California. Dôvodom prečo je tento rok predstavenie iPhonu plánované priamo na pôde Apple je vraj to, že dátum predstavenia nie je ešte pevne stanovený a bolo by preto riskantné rezervovať a zaplatiť obrovské priestory „Yerba Buena Center for the Arts“ ako tomu bolo v minulosti. Možno chce spoločnosť pripraviť pre svojho nového CEO Tima Cooka akési domáce prostredie pre jeho prvé vystúpenie, alebo je tiež možné, že priestory YBCA sú skrátka obsadené. Nech je dôvod akýkoľvek, svet by mal prvý krát vidieť ďalšiu generáciu iPhonu v prezentačnej sále spoločnosti Apple.

Apple Campus

To, čo celý svet zaujíma najviac, sú informácie o pripravovanej ďalšej generácii iPhonu. Je stále nejasné, koľko nových verzií iPhonu bude predstavených a kedy budú uvedené do predaja. Ak je pravda, že bude vydaných viac verzií, Apple odviedol výbornú prácu v utajovaní detailov nadchádzajúceho modelu zariadenia.

Dostupné dôkazy ukazujú, že bude vydaný iba mierne aktualizovaný iPhone 4 (iPhone 4S), ktorý bude mať o niečo výkonnejší procesor a možno lepší fotoaparát. Neoverené informácie stále tvrdia, že bude vydaný celkom prepracovaný iPhone 5 s procesorom Apple A5, 8MP fotoaparátom a pravdepodobne s väčším Retina displejom.

Pravdu odhalí až čas… 🙂

Tagged with →  
Share →