Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Mini Dock ConnectorStránka iMore, ale aj niekoľko ďalších zdrojov hlási, že menší Dock konektor, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou súčasťou šiestej generácie iPhonu, by sa mal do konca tohto roka objaviť aj vo všetkých ostatných (aktualizovaných) iOS zariadeniach (iPod touch, iPad, iPod nano).

Úzky 9-pinový konektor sa po prvý krát objavil na fotografiách údajného nového iPhone 5. Teraz sa čoraz viac hovorí, že by mal byť súčasťou aj nového iPodu nano, iPodu touch a revidovaného iPadu 3. Ak sa naplnia slová, ktoré prinášajú zahraničné weby a Apple predstaví aj iPad mini, s určitosťou bude jeho súčasťou aj menší Dock.

Ako poznamenáva iMore, produktová línia iPodov nebola aktualizovaná už pridlho, takže aktualizácia týchto zariadení s novým dizajnom a menším Dock konektorom nie je vylúčená. iPad 3 (nový iPad) sa predáva iba od marca tohto roka, čo znamená, že Apple buď plánuje túto jeseň vydať jeho revidovanú verziu s jemne pozmeneným dizajnom, kvôli užšiemu konektoru, alebo nový Dock prinesie podľa plánu až začiatkom budúceho roka – pri tej príležitosti by napríklad mohol vyriešiť aj problém s prehrievaním zariadenia.

iPhone 5 White

Apple sa počas nedávnej telefonickej konferencie vyjadril aj k nie celkom uspokojivým číslam v oblasti predaja iPadu 3, ktorý mal byť tohtoročnou vlajkovou loďou spoločnosti – jeho skoršia aktualizácia teda nie je nereálna. Otázkou preto aj naďalej ostáva, aké novinky a informácie prinesie 12. septembra 2012 na prezentácií, na ktorej by mal byť predstavený aj nový iPhone 5.

Tagged with →  
Share →