Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Organizátori festivalu „Sundance Film Festival“ oznámili termín premiéry filmu jOBS. Filmový festival sa bude konať v termíne od 17. do 27. januára 2013 a nezávislá biografia Steva Jobsa, ako jedného z najúspešnejších podnikateľov všetkých čias by mala byť zlatým klincom programu. Spolu s informáciou o termíne premiéry filmu sa objavila prvá oficiálna fotografia, na ktorej je zachytený Ashton Kutcher stvárňujúci Steva Jobsa.

Magazín Vanity Fair uvádza:

S láskavým dovolením organizátorov filmového festivalu Sundance, ktorí iba pred malou chvíľou oznámili, že slávnostná premiéra filmu jOBS sa uskutoční 27. januára 2013, máme možnosť zverejniť fotografiu Ashtona Kutchera v úlohe Steva Jobsa. Ashton Kutcher, oblečený v džínsoch, košeli a s briadkou, opierajúci sa o stôl pred sloganom firmy IBM Think, prezentuje neuveriteľnú podobu s fotografiou skutočného Steva Jobsa.

  • jOBS: Get Inspired (USA 2013)
  • Réžia: Joshua Michael
  • Hrajú: Ashton Kutcher, Ahna O’Reilly, Josh Gad, Dermot Mulroney, Amanda Crew, James Woods,Matthew Modine, Lukas Haas, Lesley Ann Warren, J.K. Simmons, Ron Eldard, Elden Henson, Kevin Dunn, Victor Rasuk, John Getz, Clayton Rohner, Brad William Henke, Mark Kassen, Jim Turner,Evan Helmuth

Ashton Kutcher vo filme jOBS

Steva Jobs

Tagged with →  
Share →