Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Tohtoročná najväčšia športová udalosť – letné olympijské hry v Londyne, už klopú na dvere. Z App Store si preto môžete už dnes stiahnuť oficiálnu iOS aplikáciu, ktorá vás bude pohotovo informovať o všetkom podstatnom. Aplikácia toho ponúka pomerne dosť a v App Store nájdete okrem iPhone verzie, aj verziu pre iPad.

Londýn 2012 - výsledky

London 2012: Official Results App for the Olympic and Paraolympic Games vám umožní sledovať plánované športové podujatia (pokrýva 36 športov na klasických olympijských hrách a 21 športov paraolympiády), výsledky, štatistiky, profily športovcov a mnoho ďalšieho. Prostredníctvom vstavaného kalendára si môžte napríklad nastaviť pripomienku na vami obľúbenú disciplínu, takže nič nezmeškáte.

Slávnostný ceremoniál pri príležitosti otvorenia tohtoročnej letnej olympiády sa bude konať v Londýne 26. júla 2012, záverečná slávnosť sa uskutoční 12. septembra 2012.

London 2012 Game

Letné olympijské hry London 2012 – Official Mobile Game (App Store)

Ak si chcete niektorú z olympijských disciplín natrénovať, v App Store nájdete aj bezplatnú verziu hry London 2012 – Official Mobile Game, ktorá je kompatibilná s iPhonom 4, 4S a iPadom druhej a tretej generácie. Oproti verzii Premium vám táto graficky nenáročná gameska, ponúka deväť obľúbených letných disciplín – beh na 100 metrov, 110 metrov cez prekážky, plávanie voľným spôsobom na 100 metrov, 100 motýlik, streľba – double trap, trojskok, skok o žrdi, kajak K1 a lukostreľba.

Tagged with →  
Share →