Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Nie je žiadnou novinkou, že aj v roku 2013 Apple predstaví nový iPhone, iPad či nové počítače Mac. Apple neustále pracuje na nových produktoch a keďže rok 2012 máme úspešne za sebou, v najbližších mesiacoch môžme očakávať ďalšiu „nadielku“ nových jablčných zariadení.

Hajek iPhone 5S a iPhone mini

Dizajnér s českým koreňmi, Martin Hajek sa už v minulosti prezentoval realisticky vyzerajúcim renderom iPadu mini a iPhonu 5. Talentovaný Čech v súčasnej dobe prezentuje hneď niekoľko jablčných produktov, ktoré by sa podľa neoverených informácií mohli na pultoch predajní objaviť v nasledujúcich mesiacoch. Prvým z nich je údajný „plastový“ iPhone mini, ktorý by mal osloviť menej náročných zákazníkov. Dizajnér vytvoril dve verzie tohto zariadenia – prvý so zaoblenou zadnou časťou, sa nápadne podobá na iPhone 3G/3GS. Druhý sa svojim vzhľadom viac približuje súčasnému iPhonu, no namiesto hliníka a skla je vyrobený z lacnejších polykarbonátových materiálov. Podľa posledných „šumov“ by sa lacný iPhone mini mohol začať predávať v druhej polovici tohto roka.

Hájek iPhone 5S, iPad mini, iPad 5G

Ďalším konceptom z Hájkovej dielne je údajný iPhone 5S, ktorý by mal vyzerať ako iPhone 5, no predávať by sa mal vo viacerých farebných prevedeniach. Hájek vytvoril aj 3D model piatej generácie iPadu. Podľa súčasných fám by sa jeho dizajn mal približovať dizajnu iPadu mini. V súvislosti s užším rámčekom okolo displeja by mal nový 9,7″ tablet s logom odhryznutého jabĺčka ponúknuť jemne pozmenené rozmery.

hajek-renders Hajek iPhone mini Hajek iPhone mini Hajek iPhone mini Hajek iPhone mini

Hájek iPad 5G Hájek iPad 5G Hájek iPad 5G Hájek iPad 5G Hájek iPad 5G Hájek iPad 5G

Tagged with →  
Share →