Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Office for Mac 2011

Zdá sa, že spoločnosť Microsoft si konečne vzala k srdcu množstvo sťažností od nespokojných majiteľov nového MacBooku Pro s Retina displejom a dnes pre všetkých používateľov kancelárskeho balíka Microsoft Office for Mac 2011 sprístupnila novú aktualizáciu s označením 14.2.4, ktorá okrem iných vylepšení, prináša aj kompatibilitu programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook s Retina displejom.

„S potešením oznamujeme, že Office for Mac 2011 (verzia 14.2.4) odteraz podporuje Retina displej pre Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Akýkoľvek text je odteraz úžasné jasný a všetky kľúčové sekcie používateľského rozhrania sú ostrejšie ako kedykoľvek predtým…“, uvádza sa okrem iného na oficiálnom blogu spoločnosti Microsoft.

Microsoft AutoUpdate

Spolu s podporou pre Retina displej prináša táto aktualizácia niekoľko ďalších vylepšení, ktoré sa týkajú napríklad programu Outlook a jeho kalendára, pripomienok a podpisov, ktoré sú odteraz kompatibilné so systémom Mountain Lion. Aktualizácia prebehne automaticky, prostredníctvom aplikácie Microsoft AutoUpdate hneď potom, ako používateľ spustí ktorýkoľvek z programov kancelárskeho balíka (za predpokladu, že má v nastavenia aplikácie povolenú automatickú kontrolu verzie).

Share →