Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Apple dnes rozšíril svoju ponuku produktov zo série (Product) RED™. Program na pomoc nemocným ľuďom v Afrike, ktorí trpia najmä vírusom HIV spustila spoločnosť Nike, keď začala predávať červené šnúrky do topánok. Výťažok z predaja produktov s označením (Product) RED™ smeruje priamo pre ľudí so spomínanými ochorením. Apple okrem Bumpera pre iPhone 4 či 4S, predáva tri produkty s označením (Product) RED™ –  iPod nano a iPad obaly Smart Cover a Smart Case.

(Product) RED

Kým v minulosti boli produkty s týmto označením o niečo drahšie, v súčasnosti je cena rovnaká ako pri bežných modeloch a príspevok na boj proti HIV v Afrike putuje priamo z účtov firmy Apple a ďalších, ktoré sú do tohto programu zapojené. Bumper je momentálne dostupný iba na území USA za bežnú cenu 29 $. Vzhľadom k tomu, že všetky produkty zo série (Product) RED™ sa predávajú aj na území Slovenska a Českej republiky, je veľmi pravdepodobné, že sa nový Bumper onedlho objaví aj u nás.

Tim Cook nedávno uviedol, že spoločnosť Apple prostredníctvom programu (Product) RED už v boji proti HIV v Afrike prispela čiastkou 50 miliónov amerických dolárov.

Tagged with →  
Share →