Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Kompletne prepracovaná aplikácia iTunes 11 sa podľa pôvodného plánu mala objaviť v priebehu októbra. Termín vydania bol nakoniec presunutý na november a Applu už veľa času neostáva. Dnes sa však objavila informácia, ktorá naznačuje, že druhý sľubovaný termín vydania by sa mohol stať skutočnosťou.

iTunes 11 Feiyr

V diskusnom fóre amerického portálu MacRumors sa objavila fotografia údajného emailu, ktorý vraj obdržal jeden z registrovaných používateľov. Diskutujúci s prezývkou „stek“ je hudobník a pochádza z Nemecka. Dnes ho vraj kontaktovala spoločnosť Feiyr, ktorá sa zaoberá hudobnou distribúciou. Feiyr začína svojich klientov (umelcov) žiadať, aby jej v súvislosti s požiadavkami aplikácie iTunes 11, zaslali fotografie a grafické spracovanie svojich albumov. Keďže iTunes 11 bude potenciálnym zákazníkom v online obchode iTunes Music Store zobrazovať okrem klasických fotografií (obal a booklet) aj o niečo rozsiahlejšie fotogalérie, nemecký distribútor požaduje fotografie s minimálnou šírkou (resp. výškou) 1200 pixelov.

Prepracovaná aplikácia iTunes 11 by používateľom mala priniesť pozmenené používateľské prostredie, hlbšiu integráciu so službou iCloud a vzhľad iTunes Store by sa mal podobať verzii, ktorú používajú majitelia iOS zariadení.

Tagged with →  
Share →