Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Aplikácia Skype 6.0 pre používateľov systému OS X priniesla ešte koncom uplynulého mesiaca niekoľko noviniek. Okrem iného bolo v novej verzii programu možné, prihlásiť sa prostredníctvom Facebook alebo Microsoft účtu. Noví používatelia, si teda nemuseli vytvárať osobitné Skype konto. Novinkou tiež bola možnosť otvoriť si pre každú konverzáciu osobitné okno a pribudla aj podpora pre stále rozrastajúcu sa rodinu počítačov Mac s Retina displejmi.

Skype 6

Keďže vlastníkom Skype je spoločnosť Microsoft, nové verzie programu prinášajú stále viac funkcií, ktoré súvisia s komunikáciou cez Windows Live Messenger, Hotmail či Outlook. Najnovšia verzia Skype 6.0.0.2946, ktorá sa na oficiálnej stránke objavila len pred niekoľkými hodinami bude v systéme OS X oficiálnou náhradou za doterajšiu aplikáciu Microsoft Live Messenger. Používatelia sa jednoducho prihlásia prostredníctvom svojho Windows Live konta a správy budú môcť posielať všetkým svojim Live Messenger kontaktom. Novinka je v súčasnej dobe dostupná pre všetkých používateľov s výnimkou tých na území Číny, ktorí túto novú funkciu aplikácie Skype budú môcť využívať až od roku 2013.

Pre stiahnutie aplikácie Skype stačí navštivíť jej oficiálnu stránku, alebo ju aktualizovať prostredníctvom hlavnej ponuky v hornej lište programu.

Skype 6.0 pre Mac

Tagged with →  
Share →