Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Spoločnosť Aviiq, známy výrobca príslušenstva pre jablčné produkty, predstavila nový kožený obal pre iPhone 5, ktorý zároveň slúži ako peňaženka. Je to perfektná kombinácia business štýlu, v ktorom máte pri sebe svoj iPhone a všetky potrebné veci, ktoré potrebujete, na jednom mieste.

Aviiq Logo

Stránka SF Gate priniesla krátku recenziu na tento obal, ktorý je dostatočne multifunkčný na to, aby ste mohli fotografovať (cez výsek na zadnej strane) a ovládať dotykový displej bez toho, aby ste museli iPhone vyberať z obalu.

Obal navyše obsahuje priečinky na kreditnú kartu, peniaze a občiansky preukaz (alebo čokoľvek čo zvyknete so sebou brávať). Nemusíte sa báť, aby vám z neho niečo vypadlo, prešívaný lem by mal byť dostatočne silný na udržanie všetkých dôležitých kariet.

Keďže celokžený obal spĺňa aj funkciu peňaženky, jeho cena 34,99 USD (v prepočte približne 26,80 €) je relatívne prijateľná. Ak radi nakupujete puzdrá a obaly pre svoj iPhone, viac informácii nájdete na oficiálnej stránke firmy Aviiq, na ktorej si produkt môžte zároveň objednať.

Tagged with →  
Share →