Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

id Software je spoločnosť, ktorá stojí za legendárnymi titulmi ako Quake alebo Wolfenstein 3D. Táto spoločnosť vyvinula pre iOS zariadenia hru Rage, ktorú sa rozhodla ponúkať celý nasledujúci týždeň zadarmo ako odmenu za 100 000 likes na FB stránke tejto spoločnosti. Rage je arkádová strieľačka, ktorá je adaptáciou podobných hier z PC (Quake, Doom a pod.).

Rage on iOS

Hru začínate výberom spomedzi troch levelov spolu s výberom úrovne náročnosti. Cieľom je prežiť každú úroveň a nazbierať čo najviac financií. Rage je pritom strieľačka s podporou rail-based. Pri tomto type hier namiesto ovládania pohybu svojej postavy, ovládate iba to, ktorým smerom namieriť zbraň a strieľať.

Hra Rage je veľmi zábavná a bola by škoda nevyskúšať si ju, keďže momentálne je k dispozícii v App Store úplne zadarmo a to v štandardnom rozlíšení (vhodné pre staršie modely iPhone 2, 3G, 3GS a iPod Touch 1G a 2G) alebo v HD rozlíšení (vhodné pre pre iPhone 4 a iPad). Obidve verzie pobežia ako na iPhone, tak aj na iPade, rozdiel je iba v tom, že HD verzia Vám zaberie viac pamäte vo vašom zariadení.

zdroj: www.shacknews.com

Tagged with →  
Share →