Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Spoločnosť Wacom práve predstavila nový grafický tablet pod názvom Cintiq 24HD, ktorý sa so svojim 24 palcovým displejom zaradil medzi najväčšie grafické tablety vôbec. Displej ponúka rozlíšenie 1920×1200, pomer strán 16:10, 178 stupňový pozorovací uhol, kontrastný pomer 500:1, odozvu 13 ms a môže byť farebne kalibrovaný.

Wacom Cintiq 24HD

Cintiq 24HD podporuje 2048 úrovní prítlaku, 400 stupňov náklonu pera a vie zaregistrovať tlak o sile jedného gramu. To znamená, že je ideálny pre citlivé dizajnérske aplikácie, najmä tie, u ktorých je vyžadovaný presný detail.

Wacom 24HD je pripevnený k nastaviteľnému stojanu, ktorý ponúka použitie v rôznych pozíciách. Tablet sa dá spustiť na úroveň stola, pre pohodlnejšie kreslenie alebo editáciu a obsahuje prvky pre zoom alebo skrolovanie. Ďalej má k dispozícii 10 programovateľných funkčných kláves.

Nový tablet obsahuje USB port, Dvi-I a DisplayPort konektory, podporuje analógový RGB, digitálny DVI a DisplayPort vstupy a obsahuje aj DVI-to-VGA adaptér. Zariadenie je dostupne za cenu $2499.

zdroj: www.geeky-gadgets.com

Tagged with →  
Share →